DPF Filter

DPF filter od španielského výrobcu AMC sa vyznačuje prémiovou kvalitou. Je vyrobený z prvotriednych materiálov. V procese výroby je každý DPF filter podrobený kvalitatívnym testom. Vďaka týmo výrobným postupom si DPF filtre od AMC získali vysokú spokojnosť u zákazníkov. Presvedčte sa o tom aj vy a získajte DPF filter od AMC so zárukov 24 mesiacov.

ponuka DPF filtrov

DPF filter

Ponúkame vám DPF filtre najvyššej kvality, na kvalitatívnej úrovni orginálnych dielov za nižšie ceny v porovnaní s originálnym príslušenstvom. K dispozícii pre všetky dostupné osobné motorové vozidlá na slovenskom trhu.

Prečo DPF filter od AMC?

^

použite prvotriednych materiálov

Na výrobu DPF filtrov sa použivajú len provtriedne materiály, ktoré boli zdokonalované počas 35-tich rokov vývoja v AMC. Vďaka tomu sa produkty od AMC vyznačujú vysokou živostnosťou, zvládajúce tažké denno-denné nasadenie.

^

Množstvo kvalitatívnych testov

Počas výrobného procesu podlieha každá jeden DPF filter množstvu kvalitatívnych testov. Len tie výrobky, ktoré prešli úspešne všetkými testami sa dostanú k zákaznikovi.

^

Záruka 24 mesiacov

AMC poskytuje na DPF filtre záruku 24 mesiacov na defekty spôsobené výrobnou vadou. AMC sa môže pochváliť veľmi nízkou chybovosťou, čo je potvrdené aj vysokou spokojnosťou zákazníkov.

^

minimálna kvalita ako prvovýroba

DPF filtre od AMC sa vyznačujú kvalitou minimálne na úrovni ako pre OEM produkty. 

^

Dôraz na kvalitu

AMC si dalo za cieľ vyrábať len produkty prvotriednej kvality. Výrobné procesy podliehajú certifikácii podľa ISO9001 a ISO/TS 16949.

^

Vysoká spokojnosť zákazníkov

Vďaka prístupu AMC k produkcii výrobkov s vysokým dôrazom na kvalitu sa spoločnosť AMC môže pochváliť vysokým indexom spokojnosti zákazníkov. AMC má skladom viac ako 20000 kusov produktov, takže vieme pružne reagovať na vaše požiadavky a garantovať krátke dodacie doby.

Veľkoobchod

Prevádzkujete autoservis a máte záujem využívať pri oprave motorov prémiové produkty od AMC? Spravujte flotilu motorových vozdiel a chceli by ste nakupovať prémiové náhradné diely s dlhou životnosťou za najnižšie ceny? Garantujeme najnižšie ceny na slovenskom trhu. Kontaktujte nás a my vám pripravíme na mieru šitý zľavový model.

Maloobchod

Hľadáte prémiové náhradné diely na kvalitnú opravu vašeho vozidla? My vám pomôžeme vybrať tie správne diely pre vaše motorové vozidlo. Garantujeme najnižšiu cenu na slovenskom trhu pre produkty AMC. Poradíme vám ten správny servis, kde opravu motora vykonajú na profesionálnej úrovni.