hlava valcov

Hlava valcov od španielského výrobcu AMC sa vyznačuje prémiovou kvalitou. Je vyrobená z prvotriednych materiálov. V procese výroby je hlava valcov podrobená viacerým kvalitatívnym testom ako je test tesnosti ventilov a tlaková skúška (olej, voda). Vďaka týmo výrobným postupom si hlavy valcov od AMC získali vysokú spokojnosť u zákazníkov. Presvedčte sa o tom aj vy a získajte hlavu valcov od AMC so zárukov 24 mesiacov, pre motorov0 vozidlá pri neobmedzených kilometroch.

ponuka hláv valcov

Holá hlava valcov

Holé hlavy valcov v prémiovej kvalite pre viac ako 850 druhov dieslových a benzínových motorov pre osobné aj nákladné vozidlá, špeciálne stroje a lode. To všetko v kvalite na úrovni minimálne komponetov z prvovýroby. Záruka 24 mesiacov, pre motorové vozidlá pri neobmezdených kilometroch.

Hlavy valcov sú vyrobené z prémiových materiálov – buď z primárneho hliníku (nie recyklovaného) alebo liatny s vyplešenými metalurgickými vlastnosťami. Tým je zaručená vysoká kvalita a dlhá životnosť finálneho produktu. Holá hlava valcov pre motorové vozdilá je osadená novými vodítkami a sedlami. Je možné si zakúpiť aj variantu s novými ventilmi a pružinami ventilov, prípadne kompletnú hlavu valcov s vačkovým hriadeľom.

Kompletný sortiment produktov AMC nájdete v online katalógu.

Prečo hlava valcov od AMC?

^

použite prvotriednych materiálov

Na výrobu hláv valcov sa použiva len prvotriedny čistý hliník a liatna s vylepšenými metalurgickými vlastnosťami, ktoré boli zdokonalované počas 35-tich rokov vývoja hláv valcov . Vďaka tomu sa hlavy valcov od AMC vyznačujú vysokou živostnosťou, ktoré zvládnu tažké denno-denné nasadenie.

^

Množstvo kvalitatívnych testov

Počas výrobného procesu podlieha každá jedna hlava valcov množstvu kvalitatívnych testov ako je test tesnosti ventilov, tlaková skúška oleja a tlaková skúška vody. Len tie výrobky, ktoré prešli úspešne všetkými testami sa dostanú k zákaznikovi.

^

Bezkonkurenčná cena

OEM kvalita od jediného európskeho aftermarkt výrobcu hláv valcov za bezkonkurenčnú cenu. Ako výhradný distribútor pre slovenských trh vám garantujeme najnižšiu cenu produktov AMC.

^

Záruka 24 mesiacov

AMC poskytuje na hlavy valcov záruku 24 mesiacov na defekty spôsobené výrobnou vadou. AMC sa môže pochváliť veľmi nízkou chybovosťou, kde len 3 výrobky z 1000 sú chybné. 

^

minimálna kvalita ako prvovýroba

Predtým ako sa dostane nový model hlavy valcov do výroby, podlieha originálna hlava valcov dôkladnej kontrole a analýze vyskokvalifikovanými špecialistami AMC, počas ktore sa zisťujú akékoľvek nedostatky a nepravidelnosti pre originálnu hlavu valcov. Všetky zistené nedostatky sú odstránené čim AMC garantuje, ze ich hlava valcov je minimálne tak kvalitná ako originálna.

^

Dôraz na kvalitu

AMC si dalo za cieľ vyrábať hlavy valcov prvotriednej kvality. Výrobné procesy podliehajú certifikácii podľa ISO9001 a ISO/TS 16949.

^

Vysoká spokojnosť zákazníkov

Vďaka prístupu AMC k produkcii výrobkov s vysokým dôrazom na kvalitu sa spoločnosť AMC môže pochváliť vysokým indexom spokojnosti zákazníkov. AMC má skladom viac ako 20000 kusov hláv valcov, takže vieme pružne reagovať na vaše požiadavky a garantovať krátke dodacie doby.

^

neobmedzené kilometre

AMC poskytuje na hlavy valcov pre motorové vozidlá záruku 24 mesiacov pri neobmedzených kilometroch.

Veľkoobchod

Prevádzkujete autoservis a máte záujem využívať pri oprave motorov prémiové produkty od AMC? Spravujte flotilu motorových vozdiel a chceli by ste nakupovať prémiové náhradné diely s dlhou životnosťou za najnižšie ceny? Garantujeme najnižšie ceny na slovenskom trhu. Kontaktujte nás a my vám pripravíme na mieru šitý zľavový model.

Maloobchod

Hľadáte prémiové náhradné diely na kvalitnú opravu vašeho vozidla? My vám pomôžeme vybrať tie správne diely pre vaše motorové vozidlo. Garantujeme najnižšiu cenu na slovenskom trhu pre produkty AMC. Poradíme vám ten správny servis, kde opravu motora vykonajú na profesionálnej úrovni.