Kompletná hlava valcov

Okrem holých hláv valcov od španielského výrobcu AMC vám ponúkame aj sety hlavy valcov. Kompletná hlava valcov obsahuje hlavu valcov, ventily, pružiny ventilov, vačkový hriadeľ a skrutky hlavy valcov. Samozrejmosťou je prémiova kvalita všetkých komponentov. Hlava valcov je vyrobená z prvotriednych materiálov. V procese výroby je hlava valcov podrobená viacerým kvalitatívnym testom ako je test tesnosti ventilov a tlaková skúška (olej, voda). Vďaka týmo výrobným postupom si hlavy valcov od AMC získali vysokú spokojnosť u zákazníkov. Presvedčte sa o tom aj vy a získajte hlavu valcov od AMC so zárukov 24 mesiacov pri neobmedzených kilometroch.

ponuka setov hláv valcov

kompletné sety hlavy valcov

Kompletné sety hlavy valcov v prémiovej kvalite pre takmer všetky dostupné dieslové a benzínové turbo motori na slovenskom trhu. Set hlavy valcov obsahuje hlavu valcov s vodítkami a sedlami, ventily a pružiny ventilov, vačkový hriadeľ a skrutky hlavy valcov. Hlava valcov je skompletizovaná priamo v AMC pri dodržaní všetkých postupov (uťahovacie momenty) OEM výrobcu, takže máte istotu, že všetky komponenty sú v prvotriednej kvalite na úrovni originálneho príslušenstva výrobcov motorových vozidiel.

Prečo Kompletná hlava valcov od AMC?

^

Nižšie náklady na opravu

Kúpou kompletnej hlavy valcov ušetríte náklady na opravu hornej časti motora, kedže vám servis nebude účtovať náklady na skompletizovanie hlavy valcov (osadenie ventilov, pružín ventilov a vačkového hriadeľa). Máte zároveň garantované, že hlava valcov, ako kritický komponent motora, je skompletizovaná podľa postupov daných výrobcom vozidel.

^

použite prvotriednych materiálov

Na výrobu hláv valcov sa použiva len prvotriedny čistý hliník a legované zmesi, ktoré boli zdokonalované počas 35-tich rokov vývoja hláv valcov . Vďaka tomu sa hlavy valcov od AMC vyznačujú vysokou živostnosťou, ktoré zvládnu tažké denno-denné nasadenie.

^

Množstvo kvalitatívnych testov

Počas výrobného procesu podlieha každá jedna hlava valcov množstvu kvalitatívnych testov ako je test tesnosti ventilov, tlaková skúška oleja a tlaková skúška vody. Len tie výrobky, ktoré prešli úspešne všetkými testami sa dostanú k zákaznikovi.

^

Záruka 24 mesiacov

AMC poskytuje na hlavy valcov záruku 24 mesiacov na defekty spôsobené výrobnou vadou. AMC sa môže pochváliť veľmi nízkou chybovosťou, kde len 3 výrobky z 1000 sú chybné. 

^

minimálna kvalita ako prvovýroba

Predtým ako sa dostane nový model hlavy valcov do výroby, podlieha originálna hlava valcov dôkladnej kontrole a analýze vyskokvalifikovanými špecialistami AMC, počas ktore sa zisťujú akékoľvek nedostatky a nepravidelnosti pre originálnu hlavu valcov. Všetky zistené nedostatky sú odstránené čim AMC garantuje, ze ich hlava valcov je minimálne tak kvalitná ako originálna.

^

Dôraz na kvalitu

AMC si dalo za cieľ vyrábať hlavy valcov prvotriednej kvality. Výrobné procesy podliehajú certifikácii podľa ISO9001 a ISO/TS 16949.

^

Vysoká spokojnosť zákazníkov

Vďaka prístupu AMC k produkcii výrobkov s vysokým dôrazom na kvalitu sa spoločnosť AMC môže pochváliť vysokým indexom spokojnosti zákazníkov. AMC má skladom viac ako 20000 kusov hláv valcov, takže vieme pružne reagovať na vaše požiadavky a garantovať krátke dodacie doby.

^

neobmedzené kilometre

AMC poskytuje na hlavy valcov záruku 24 mesiacov pri neobmedzených najazdených kilometroch.

Veľkoobchod

Prevádzkujete autoservis a máte záujem využívať pri oprave motorov prémiové produkty od AMC? Spravujte flotilu motorových vozdiel a chceli by ste nakupovať prémiové náhradné diely s dlhou životnosťou za najnižšie ceny? Garantujeme najnižšie ceny na slovenskom trhu. Kontaktujte nás a my vám pripravíme na mieru šitý zľavový model.

Maloobchod

Hľadáte prémiové náhradné diely na kvalitnú opravu vašeho vozidla? My vám pomôžeme vybrať tie správne diely pre vaše motorové vozidlo. Garantujeme najnižšiu cenu na slovenskom trhu pre produkty AMC. Poradíme vám ten správny servis, kde opravu motora vykonajú na profesionálnej úrovni.