skrutky hlavy valcov

Skrutky hlavy valcov od španielského výrobcu AMC sa vyznačuje prémiovou kvalitou. Sú vyrobené z prvotriednych materiálov. V procese výroby je každý produkt od AMC podrobený kvalitatívnym testom. Vďaka týmo výrobným postupom si produkty od AMC získali vysokú spokojnosť u zákazníkov. Presvedčte sa o tom aj vy a získajte skrutky hlavy valcov od AMC so zárukov 24 mesiacov.

ponuka Skrutiek hlavy valcov

skrutky hlavy valcov

Ponúkame vám skrutky hlavy valcov najvyššej kvality. Skrutky je nutné vymeniť pri každej demontáži hlavy valcov, či už riešite len výmenu tesnenia hlavy valcov alebo výmenu starej hlavy valcov za novú. Použitie nových skrutiek hlavy valcov je nutné z dôvodu ich uťahovanie na špecifický moment ale hlavne uhol. Práve uhlovým doťahovaním dochádza k nevratnej deformácii skrutky, takže pri ďaľšom použití už nemá výrobcom predpísané vlastnosti. Opätovním použitím takto zdeformovaných skrutiek sa môže stať, že spoj medzi blokom motora a hlavou valcov nebude tesný a dôjde k “podfukovaniu” hlavy valcov.

Skrutky hkavy valcov sú k dispozícii pre všetky dostupné osobné a vybrané nákladné motorové vozidlá na slovenskom trhu. Každý set obsahuje návod na výrobcom predpísané doťahovanie skrutiek hlavy valcov – poradie doťahovania skrutiek, počet fáz doťahovania, moment dotiahnutia a uhol dotiahnutia/uvoľnenia.

Prečo skrutky hlavy vaclov od AMC?

^

použite prvotriednych materiálov

Na výrobu skrutiek hlavy valcov sa použivajú len provtriedne materiály, ktoré boli zdokonalované počas 35-tich rokov vývoja v AMC. Vďaka tomu sa produkty od AMC vyznačujú vysokou živostnosťou, zvládajúce tažké denno-denné nasadenie.

^

Množstvo kvalitatívnych testov

Počas výrobného procesu podlieha každý produkt od AMC množstvu kvalitatívnych testov. Len tie výrobky, ktoré prešli úspešne všetkými testami sa dostanú k zákaznikovi.

^

Záruka 24 mesiacov

AMC poskytuje na svoje výrobky záruku 24 mesiacov na defekty spôsobené výrobnou vadou. AMC sa môže pochváliť veľmi nízkou chybovosťou svojich výrobkov, čo je potvrdené aj vysokou spokojnosťou zákazníkov.

^

minimálna kvalita ako prvovýroba

Skrutky hlavy valcov od AMC sa vyznačujú kvalitou minimálne na úrovni ako pre OEM produkty. AMC dodáva skrutky hlavy valcov ako OEM náhradny diel pre európske automobilky.

^

Dôraz na kvalitu

AMC si dalo za cieľ vyrábať len produkty prvotriednej kvality. Výrobné procesy podliehajú certifikácii podľa ISO9001 a ISO/TS 16949.

^

Vysoká spokojnosť zákazníkov

Vďaka prístupu AMC k produkcii výrobkov s vysokým dôrazom na kvalitu sa spoločnosť AMC môže pochváliť vysokým indexom spokojnosti zákazníkov. AMC má skladom viac ako 20000 kusov produktov, takže vieme pružne reagovať na vaše požiadavky a garantovať krátke dodacie doby.

Veľkoobchod

Prevádzkujete autoservis a máte záujem využívať pri oprave motorov prémiové produkty od AMC? Spravujte flotilu motorových vozdiel a chceli by ste nakupovať prémiové náhradné diely s dlhou životnosťou za najnižšie ceny? Garantujeme najnižšie ceny na slovenskom trhu. Kontaktujte nás a my vám pripravíme na mieru šitý zľavový model.

Maloobchod

Hľadáte prémiové náhradné diely na kvalitnú opravu vašeho vozidla? My vám pomôžeme vybrať tie správne diely pre vaše motorové vozidlo. Garantujeme najnižšiu cenu na slovenskom trhu pre produkty AMC. Poradíme vám ten správny servis, kde opravu motora vykonajú na profesionálnej úrovni.