vačkový hriadeľ

Vačkový hriadeľ od španielského výrobcu AMC sa vyznačuje prémiovou kvalitou. Je vyrobený z prvotriednych materiálov. V procese výroby je každý vačkový hriadeľ podrobený viacerým kvalitatívnym testom. Vďaka týmo výrobným postupom si vačkové hriadele od AMC získali vysokú spokojnosť u zákazníkov. Presvedčte sa o tom aj vy a získajte vačkový hriadeľ od AMC so zárukov 24 mesiacov.

ponuka vačkových hriadeľov

vačkový hriadeľ

Vačkové hriadele v prémiovej kvalite pre takmer všetky dostupné osobné a nákladné vozidlá na slovenskom trhu, dieselové aj benzínové motory. Každý rok pribudne v ponuke od AMC 5-6 nových druhov vačkových hriadeľov. 

Set obsahuje vačkový hriadeľ, potrebné skrutky na montáž na hlavu valcov, ložiská a zdvihátka.

Prečo vačkový hriadeľ od AMC?

^

použite prvotriednych materiálov

Na výrobu vačkových hriadeľov sa použiva len prvotriedne materiály, ktoré boli zdokonalované počas 35-tich rokov vývoja v AMC . Vďaka tomu sa vačkové hriadele od AMC vyznačujú vysokou živostnosťou, ktoré zvládnu tažké denno-denné nasadenie.

^

Množstvo kvalitatívnych testov

Počas výrobného procesu podlieha každý jeden vačkový hriadeľ kvalitatívnym testom. Len tie výrobky, ktoré prešli úspešne všetkými testami sa dostanú k zákaznikovi.

^

Vysoká spokojnosť zákazníkov

Vďaka prístupu AMC k produkcii výrobkov s vysokým dôrazom na kvalitu sa spoločnosť AMC môže pochváliť vysokým indexom spokojnosti zákazníkov. AMC má skladom takmer väčšinu výrobkov, takže vieme pružne reagovať na vaše požiadavky a garantovať krátke dodacie doby.

^

minimálna kvalita ako prvovýroba

Predtým ako sa dostane nový model vačkového hriadeľa do výroby, podlieha originálny vačkový hriadeľ dôkladnej kontrole a analýze vyskokvalifikovanými špecialistami AMC, počas ktore sa zisťujú akékoľvek nedostatky a nepravidelnosti pre originálny vačkový hriadeľ. 

^

Dôraz na kvalitu

AMC si dalo za cieľ vyrábať vačkové hriadele prvotriednej kvality. Výrobné procesy podliehajú certifikácii podľa ISO9001 a ISO/TS 16949.

^

Záruka 24 mesiacov

AMC poskytuje na vačkové hriadele záruku 24 mesiacov na defekty spôsobené výrobnou vadou. 

Veľkoobchod

Prevádzkujete autoservis a máte záujem využívať pri oprave motorov prémiové produkty od AMC? Spravujte flotilu motorových vozdiel a chceli by ste nakupovať prémiové náhradné diely s dlhou životnosťou za najnižšie ceny? Garantujeme najnižšie ceny na slovenskom trhu. Kontaktujte nás a my vám pripravíme na mieru šitý zľavový model.

Maloobchod

Hľadáte prémiové náhradné diely na kvalitnú opravu vašeho vozidla? My vám pomôžeme vybrať tie správne diely pre vaše motorové vozidlo. Garantujeme najnižšiu cenu na slovenskom trhu pre produkty AMC. Poradíme vám ten správny servis, kde opravu motora vykonajú na profesionálnej úrovni.